Pronađeno
111
4zida
2.800 €
4 €/m²
700 m²
4zida
1.100 €
10 €/m²
105 m²
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
4min
2min
16min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
kompasnekretnine.rs
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.100 €
12 €/m²
95 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
4min
5min
1min
9min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.600 €
13 €/m²
123 m²
4zida
300 €
12 €/m²
25 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
4min
4min
1min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.500 €
14 €/m²
259 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.178 €
14 €/m²
227 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
2min
4min
1min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.100 €
15 €/m²
74 m²
4zida
1.450.000 €
2.900 €/m²
500 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
4min
4min
1min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
825.000 €
2.835 €/m²
291 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
4min
4min
1min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
802.700 €
2.300 €/m²
349 m²
4zida
577.000 €
2.228 €/m²
259 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
4min
4min
1min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
642.000 €
2.498 €/m²
257 m²
4zida
1.400.000 €
3.160 €/m²
443 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
882.970 €
2.530 €/m²
349 m²
4zida
3.000 €
8 €/m²
8 soba
·
361 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
4min
4min
1min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.700 €
8 €/m²
9 soba
·
351 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
5.000 €
10 €/m²
500 m²
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.000 €
10 €/m²
191 m²
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
315.000 €
2.739 €/m²
Troiposoban
·
115 m²
·
7/11 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 6
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam