Pronađeno
305
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
200.000 €
2.740 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
6/10 sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
146.260 €
3.180 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
200.000 €
2.597 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
885.800 €
5.033 €/m²
Četvorosoban
·
176 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
187.460 €
2.568 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
270.340 €
3.297 €/m²
Četvorosoban
·
82 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
279.910 €
2.718 €/m²
Četvorosoban
·
103 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
322.700 €
2.689 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
190.550 €
2.575 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
198.250 €
3.050 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
142.000 €
3.021 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
470.000 €
2.919 €/m²
Četvorosoban
·
161 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
144.200 €
3.433 €/m²
Jednosoban
·
42 m²
·
5/7 sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
88.000 €
4.000 €/m²
Jednosoban
·
22 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
139.000 €
2.780 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
7/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
112.500 €
2.813 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
135.960 €
2.833 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
195.700 €
3.011 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
7/7 sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
175.100 €
3.243 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
6/10 sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
154.500 €
2.664 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
7/10 sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 16
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam