Pronađeno
305
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
200.000 €
2.299 €/m²
Troiposoban
·
87 m²
·
5/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
2.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
309.000 €
2.306 €/m²
Četvorosoban
·
134 m²
·
6/7 sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
268.830 €
1.545 €/m²
Petosoban
·
174 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
463.500 €
2.427 €/m²
Petosoban
·
191 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
206.000 €
3.169 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
6/7 sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
154.500 €
3.090 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
7/14 sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
236.900 €
2.494 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
·
3/9 sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
123.500 €
3.529 €/m²
Dvosoban
·
35 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj na:
nekretnine
halooglasi
1.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
280.000 €
1.609 €/m²
Petosoban
·
174 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
2.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
164.800 €
2.321 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
10/11 sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
283.250 €
2.623 €/m²
Četvorosoban
·
108 m²
·
1/12 sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
354.850 €
3.059 €/m²
Četvorosoban
·
116 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
321.400 €
3.090 €/m²
Četvorosoban
·
104 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
497.000 €
3.381 €/m²
Četvorosoban
·
147 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
247.200 €
2.354 €/m²
Četvorosoban
·
105 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
288.400 €
2.855 €/m²
Trosoban
·
101 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
239.000 €
2.779 €/m²
Trosoban
·
86 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
215.000 €
1.838 €/m²
Četvorosoban
·
117 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
154.500 €
2.619 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
2/14 sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
280.000 €
2.772 €/m²
Trosoban
·
101 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 16
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam