Pronađeno
24
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.7k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
1.742 €/m²
Trosoban
·
89 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Bukovac
Pogledaj oglas →
720
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
143.940 €
720 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
Novi Sad
›
Bukovac
2min
4min
3min
Pogledaj oglas →
7.7k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500.000 €
7.732 €/m²
Petosoban
·
194 m²
Novi Sad
›
Bukovac
2min
4min
3min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
188.900 €
1.389 €/m²
Trosoban
·
136 m²
·
3/1 sprat
Novi Sad
›
Bukovac
Pogledaj oglas →
4.8k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600.000 €
4.762 €/m²
Trosoban
·
126 m²
·
5/3 sprat
Novi Sad
›
Bukovac
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
659
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
164.800 €
659 €/m²
6 soba
·
250 m²
4zida
154.500 €
394 €/m²
Petosoban
·
392 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Bukovac
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.500 €
1.321 €/m²
Trosoban
·
117 m²
Novi Sad
›
Bukovac
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
309.000 €
1.149 €/m²
269 m²
·
2/1 sprat
Novi Sad
›
Bukovac
5min
4min
3min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
1.667 €/m²
Trosoban
·
93 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Bukovac
Pogledaj oglas →
987
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
987 €/m²
Trosoban
·
152 m²
Novi Sad
›
Bukovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
420 €
0 €/m²
10 soba
·
2500 m²
Novi Sad
›
Bukovac
5min
3min
3min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
122.000 €
1.061 €/m²
Četvorosoban
·
115 m²
Novi Sad
›
Bukovac
Pogledaj oglas →
1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
280.200 €
1.038 €/m²
Petosoban
·
270 m²
Novi Sad
›
Bukovac
Pogledaj oglas →
475
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
57.000 €
475 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
Novi Sad
›
Bukovac
Pogledaj oglas →
783
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
235.000 €
783 €/m²
Petosoban
·
300 m²
Novi Sad
›
Bukovac
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
188.800 €
1.946 €/m²
Četvorosoban
·
97 m²
Novi Sad
›
Bukovac
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
134.000 €
1.558 €/m²
Petosoban
·
86 m²
Novi Sad
›
Bukovac
9min
4min
14min
Pogledaj oglas →
849
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
236.900 €
849 €/m²
10 soba
·
279 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Bukovac
5min
3min
3min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
162.000 €
1.059 €/m²
Petosoban
·
153 m²
Novi Sad
›
Bukovac
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam