Pronađeno
19
oglasa
Sačuvaj pretragu
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
350 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje), Satelit
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
250 €
8 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje), Satelit
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
89.000 €
2.543 €/m²
35 m²
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje), Satelit
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
155.000 €
2.541 €/m²
Troiposoban
·
61 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje), Satelit
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
250.000 €
2.083 €/m²
Petosoban
·
120 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje), Satelit
Pogledaj oglas →
3k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
90.000 €
3.000 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje), Satelit
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
180.700 €
2.868 €/m²
Dvosoban
·
63 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje), Satelit
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
117.000 €
2.340 €/m²
Trosoban
·
50 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje), Satelit
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
300.000 €
2.362 €/m²
Četvorosoban
·
127 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje), Satelit
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
200.000 €
3.125 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje), Satelit
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
52.180 €
1.933 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje), Satelit
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
230.175 €
2.740 €/m²
4.5 soba
·
84 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje), Satelit
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
173.800 €
2.200 €/m²
Dvosoban
·
79 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje), Satelit
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
90.000 €
2.727 €/m²
Dvosoban
·
33 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje), Satelit
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
300 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
33 m²
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje), Satelit
Pogledaj oglas →
15
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
370 €
15 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje), Satelit
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
250.000 €
2.500 €/m²
Petosoban
·
100 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje), Satelit
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
71.610 €
2.864 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje), Satelit
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
250 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje), Satelit