Pronađeno
44
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
204.600 €
2.177 €/m²
Troiposoban
·
94 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje)
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
148.340 €
2.150 €/m²
Dvoiposoban
·
69 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje)
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
117.000 €
2.543 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje)
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
75.000 €
2.586 €/m²
Jednosoban
·
29 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje)
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
158.000 €
2.926 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje)
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
150.400 €
2.549 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
5/11 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje)
Pogledaj oglas →
2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
122.000 €
2.000 €/m²
Dvoiposoban
·
61 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje)
Pogledaj oglas →
3.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
139.000 €
3.564 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
5/7 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje)
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
116.500 €
2.709 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje)
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
54.370 €
2.265 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje)
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
98.000 €
2.800 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje)
Pogledaj oglas →
6
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
350 €
6 €/m²
Dvoiposoban
·
61 m²
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje)
Pogledaj oglas →
12
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
280 €
12 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje)
Pogledaj oglas →
12
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
500 €
12 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje)
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
79.900 €
3.474 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje)
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
120.000 €
2.727 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje)
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
147.000 €
2.492 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje)
Pogledaj oglas →
12
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
450 €
12 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
5/7 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje)
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
73.500 €
2.371 €/m²
Jednoiposoban
·
31 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje)
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
240.000 €
3.200 €/m²
Troiposoban
·
75 m²
·
1/7 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje)
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 3
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam