Pronađeno
44
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
750 €
2 €/m²
Petosoban
·
330 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje)
Pogledaj oglas →
8
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
300 €
8 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje)
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
450 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
5/9 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje)
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.350 €
11 €/m²
120 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje)
Pogledaj oglas →
3.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
146.000 €
3.650 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
2/7 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje)
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
240.000 €
2.449 €/m²
Četvorosoban
·
98 m²
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
169.000 €
2.600 €/m²
Trosoban
·
65 m²
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje)
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
145.700 €
2.350 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje)
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
159.590 €
2.902 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje)
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
141.000 €
2.564 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
120.000 €
2.143 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje)
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
313.000 €
2.770 €/m²
Petosoban
·
113 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje)
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
145.000 €
3.452 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
2/9 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje)
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
87.980 €
2.200 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje)
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
170.000 €
2.464 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje)
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
183.750 €
2.450 €/m²
Dvoiposoban
·
75 m²
·
5/7 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje)
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
150.000 €
2.586 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje)
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
158.570 €
2.688 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
2/7 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje)
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
159.900 €
2.710 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje)
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
212.000 €
3.212 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Bistrica (Novo naselje)
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 3
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam