Pronađeno
19
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.2k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
123.600 €
3.169 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
4/13 sprat
Novi Sad
›
Bistrica
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
51.500 €
2.341 €/m²
Garsonjera
·
22 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Bistrica
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
154.500 €
2.664 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
4/3 sprat
Novi Sad
›
Bistrica
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
127.310 €
3.350 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Bistrica
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
231.750 €
3.090 €/m²
Troiposoban
·
75 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Bistrica
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
108.150 €
3.181 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Bistrica
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
231.750 €
2.759 €/m²
Četvorosoban
·
84 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Bistrica
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
77.250 €
2.341 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Bistrica
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
203.940 €
3.187 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Bistrica
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
224.540 €
2.364 €/m²
Trosoban
·
95 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Bistrica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
3.200 €
8 €/m²
400 m²
Novi Sad
›
Bistrica
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
170.000 €
2.179 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
4. sprat
Novi Sad
›
Bistrica
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
60.255 €
2.620 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Bistrica
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
118.450 €
2.575 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Bistrica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.950 €
15 €/m²
130 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Bistrica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
7.000 €
9 €/m²
780 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Bistrica
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.125 €
2.575 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Bistrica
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
2.273 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Bistrica
4min
3min
1min
17min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
2.464 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Bistrica
5min
1min
3min
14min