Pronađeno
42
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
293.500 €
2.466 €/m²
6 soba
·
119 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Betanija
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.450 €
3.384 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Betanija
3min
7min
4min
12min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
272.950 €
2.294 €/m²
6 soba
·
119 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Betanija
3min
7min
4min
12min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
2.791 €/m²
Dvoiposoban
·
43 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Betanija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
3 €/m²
60 m²
·
10/11 sprat
Novi Sad
›
Betanija
3min
7min
4min
12min
Pogledaj oglas →
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
300 €
8 €/m²
Trosoban
·
39 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Betanija
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.500 €
2.605 €/m²
Jednosoban
·
19 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Betanija
Pogledaj oglas →
3.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
107.530 €
3.708 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Betanija
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
244.800 €
2.448 €/m²
Trosoban
·
100 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Betanija
3min
7min
4min
12min
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.600 €
3.433 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
·
5/3 sprat
Novi Sad
›
Betanija
3min
7min
4min
12min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
3.265 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Betanija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.400 €
12 €/m²
113 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Betanija
Pogledaj oglas →
7
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
7 €/m²
6 soba
·
119 m²
·
3/1 sprat
Novi Sad
›
Betanija
3min
7min
4min
12min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.000 €
1.789 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
nekretnine
420.000 €
2.100 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Betanija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
825.000 €
2.750 €/m²
Petosoban
·
300 m²
Novi Sad
›
Betanija
3min
7min
4min
12min
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.100 €
9 €/m²
120 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Betanija
Pogledaj oglas →
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
8 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Betanija
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.050 €
3.234 €/m²
Dvoiposoban
·
43 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Betanija
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
3.036 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Betanija
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 3
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam