Pronađeno
77
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.1k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
142.140 €
3.090 €/m²
Dvoiposoban
·
46 m²
Novi Sad
›
Banatić
Pogledaj oglas →
12
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
500 €
12 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
5/8 sprat
Novi Sad
›
Banatić
Pogledaj oglas →
7
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
400 €
7 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
2/10 sprat
Novi Sad
›
Banatić
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
280 €
9 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Banatić
Pogledaj na:
cityexpert
halooglasi
3k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
497.800 €
2.981 €/m²
Petosoban
·
167 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Banatić
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
164.000 €
2.377 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Banatić
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
171.000 €
3.054 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Banatić
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
82.100 €
2.566 €/m²
Jednoiposoban
·
32 m²
·
5/7 sprat
Novi Sad
›
Banatić
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
115.000 €
3.485 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Banatić
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
193.400 €
3.393 €/m²
Troiposoban
·
57 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Banatić
Pogledaj oglas →
3.7k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
59.540 €
3.721 €/m²
Garsonjera
·
16 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Banatić
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
153.450 €
2.740 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
5/11 sprat
Novi Sad
›
Banatić
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
143.000 €
2.600 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
5/11 sprat
Novi Sad
›
Banatić
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
143.220 €
2.427 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
5/7 sprat
Novi Sad
›
Banatić
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
175.000 €
3.182 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
Novi Sad
›
Banatić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
22.500 €
1.875 €/m²
12 m²
Novi Sad
›
Banatić
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
172.010 €
1.703 €/m²
Četvorosoban
·
101 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Banatić
Pogledaj oglas →
12
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
650 €
12 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
Novi Sad
›
Banatić
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
164.800 €
2.388 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Banatić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
470.000 €
3.615 €/m²
Četvorosoban
·
130 m²
Novi Sad
›
Banatić
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 4
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam