Pronađeno
94
oglasa
Sačuvaj pretragu
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.400 €
9 €/m²
10 soba
·
268 m²
Novi Sad
›
Avijatičarsko Naselje
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.100 €
9 €/m²
10 soba
·
125 m²
Novi Sad
›
Avijatičarsko Naselje
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
9 €/m²
7 soba
·
230 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Avijatičarsko Naselje
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
116.400 €
2.771 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Avijatičarsko naselje
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
89.000 €
2.472 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Avijatičarsko naselje
Pogledaj oglas →
5.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
307.970 €
5.133 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
5. sprat
Novi Sad
›
Avijatičarsko naselje
Pogledaj oglas →
3.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
128.750 €
3.576 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Avijatičarsko naselje
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
133.000 €
2.375 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Avijatičarsko naselje
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
142.600 €
2.300 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Avijatičarsko naselje
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
40.170 €
3.090 €/m²
Garsonjera
·
13 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Avijatičarsko naselje
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
128.750 €
2.575 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Avijatičarsko naselje
Pogledaj oglas →
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
8 €/m²
Trosoban
·
59 m²
·
5. sprat
Novi Sad
›
Avijatičarsko naselje
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
191.480 €
3.191 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Avijatičarsko naselje
Pogledaj oglas →
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Avijatičarsko naselje
Pogledaj oglas →
11
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Avijatičarsko naselje
Pogledaj oglas →
11
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
425 €
11 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Avijatičarsko naselje
Pogledaj oglas →
12
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
12 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Avijatičarsko naselje
Pogledaj oglas →
6
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
180 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
30 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Avijatičarsko naselje
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
117.270 €
2.932 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Avijatičarsko naselje
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
245.950 €
2.703 €/m²
Četvorosoban
·
91 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Avijatičarsko naselje
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 5
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam