Pronađeno
5
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.1k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
1.149 €/m²
Dvosoban
·
87 m²
·
2/1 sprat
Novi Sad
›
Artiljevo
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
226.600 €
1.888 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
·
5/1 sprat
Novi Sad
›
Artiljevo
Pogledaj oglas →
3.4k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
275.000 €
3.438 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Novi Sad
›
Artiljevo
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
1.250 €/m²
Trosoban
·
84 m²
Novi Sad
›
Artiljevo
9min
5min
31min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
99.990 €
1.639 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
Novi Sad
›
Artiljevo