Pronađeno
128
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
5.500 €
10 €/m²
570 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Alibegovac
Pogledaj na:
halooglasi
kompasnekretnine.rs
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.400 €
9 €/m²
Četvorosoban
·
154 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Alibegovac
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
166.000 €
2.213 €/m²
Troiposoban
·
75 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Alibegovac
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
119.000 €
2.587 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Alibegovac
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
114.150 €
1.756 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Alibegovac
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
239.500 €
2.238 €/m²
Petosoban
·
107 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Alibegovac
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
150.380 €
1.904 €/m²
Trosoban
·
79 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Alibegovac
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
86.400 €
2.653 €/m²
Jednosoban
·
32.57 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Alibegovac
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
189.400 €
2.142 €/m²
Četvorosoban
·
88.41 m²
·
100/3 sprat
Novi Sad
›
Alibegovac
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
66.950 €
1.540 €/m²
Dvoiposoban
·
43.47 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Alibegovac
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
33.300 €
1.586 €/m²
Garsonjera
·
21 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Alibegovac
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
185.400 €
3.090 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Alibegovac
Pogledaj oglas →
3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
92.700 €
2.990 €/m²
Jednosoban
·
31 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Alibegovac
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
149.550 €
2.266 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Alibegovac
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
199.000 €
2.095 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Alibegovac
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
111.000 €
2.176 €/m²
Dvoiposoban
·
51 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Alibegovac
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
155.800 €
2.164 €/m²
Troiposoban
·
72 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Alibegovac
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
149.550 €
2.493 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Alibegovac
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
155.350 €
2.466 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Alibegovac
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
199.300 €
2.317 €/m²
Četvorosoban
·
86 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Alibegovac
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 7
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam