Pronađeno
128
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
2.051 €/m²
Četvorosoban
·
78 m²
·
2/7 sprat
Novi Sad
›
Alibegovac
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.000 €
2.372 €/m²
Četvorosoban
·
78 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Alibegovac
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.740 €
2.163 €/m²
Troiposoban
·
72 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Alibegovac
5min
6min
7min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
172.330 €
2.027 €/m²
Četvorosoban
·
85 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Alibegovac
5min
6min
7min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
43.450 €
1.498 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Alibegovac
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
173.800 €
2.200 €/m²
Četvorosoban
·
79 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Alibegovac
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
122.000 €
1.877 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Alibegovac
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.700 €
1.689 €/m²
Dvoiposoban
·
46 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Alibegovac
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
191.580 €
2.624 €/m²
Četvorosoban
·
73 m²
·
5/1 sprat
Novi Sad
›
Alibegovac
5min
6min
7min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
34.000 €
1.700 €/m²
Garsonjera
·
20 m²
·
100/1 sprat
Novi Sad
›
Alibegovac
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
182.000 €
1.978 €/m²
Trosoban
·
92 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Alibegovac
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
179.220 €
2.455 €/m²
Četvorosoban
·
73 m²
·
5/1 sprat
Novi Sad
›
Alibegovac
5min
6min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.000 €
2.500 €/m²
30 m²
·
3/2 sprat
Novi Sad
›
Alibegovac
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
137.000 €
1.756 €/m²
Dvoiposoban
·
78 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Alibegovac
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
110.500 €
2.833 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Alibegovac
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
139.150 €
1.906 €/m²
Troiposoban
·
73 m²
·
6/7 sprat
Novi Sad
›
Alibegovac
Pogledaj oglas →
1.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
278.100 €
1.391 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›
Alibegovac
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
164.800 €
2.060 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Alibegovac
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.900 €
9 €/m²
6 soba
·
205 m²
Novi Sad
›
Alibegovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.800 €
6 €/m²
300 m²
Novi Sad
›
Alibegovac
Pogledaj na:
halooglasi
kompasnekretnine.rs
← Prethodna
Strana 4 od 7
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam