Pronađeno
931
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
106.620 €
1.871 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
129.850 €
2.164 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
2/1 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
158.920 €
2.177 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
99.910 €
3.223 €/m²
Dvosoban
·
31 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
122.430 €
2.267 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
94.760 €
3.057 €/m²
Dvosoban
·
31 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
82.320 €
2.166 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
79.780 €
1.946 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
155.180 €
1.804 €/m²
Četvorosoban
·
86 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
83.450 €
2.878 €/m²
Jednosoban
·
29 m²
·
2/1 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
78.450 €
2.179 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
107.250 €
2.063 €/m²
Trosoban
·
52 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
121.260 €
2.165 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
80.340 €
2.060 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
141.750 €
2.054 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
95.790 €
3.991 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
65.420 €
1.768 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
53.560 €
1.984 €/m²
Jednosoban
·
27 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
118.450 €
2.692 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
90.650 €
3.022 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 47
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam