Pronađeno
11
4zida
50.000 €
595 €/m²
84 m²
·
Suteren
Novi Kneževac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
204 €/m²
Trosoban
·
147 m²
Novi Kneževac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
758 €/m²
Četvorosoban
·
264 m²
Novi Kneževac
›
Đala
18min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
496 €/m²
Četvorosoban
·
141 m²
Novi Kneževac
›
Đala
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
29.000 €
238 €/m²
122 m²
Novi Kneževac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
515 €/m²
Dvosoban
·
97 m²
Novi Kneževac
›
Filić
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
49.000 €
485 €/m²
Četvorosoban
·
101 m²
·
4/4 sprat
Novi Kneževac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
37.000 €
308 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
Novi Kneževac
›
Srpski Krstur
15min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
341 €/m²
Trosoban
·
88 m²
Novi Kneževac
›
Đala
20min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.000 €
627 €/m²
Četvorosoban
·
126 m²
Novi Kneževac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.750 €
1.450 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
Novi Kneževac
6min
6min