Pronađeno
6
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.2k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
101.000 €
2.196 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Studenička
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
116.600 €
2.200 €/m²
Trosoban
·
53 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Studenička
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
kompasnekretnine.rs
2.4k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
2.444 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Studenička
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
5 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Studenička
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
2.500 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
4/5 sprat
Niš
›
Studenička
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
2.404 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
4/5 sprat
Niš
›
Studenička