Pronađeno
40
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
190.000 €
2.065 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
·
1/11 sprat
Niš
›
Staro groblje
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
148.500 €
2.063 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
4. sprat
Niš
›
Staro groblje
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
75.280 €
1.948 €/m²
Jednosoban
·
38.64 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Staro groblje
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
99.640 €
2.000 €/m²
Dvosoban
·
49.82 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Staro groblje
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
122.800 €
2.000 €/m²
Dvosoban
·
61.4 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Staro groblje
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
113.000 €
2.354 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/3 sprat
Niš
›
Staro groblje
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
kompasnekretnine.rs
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550 €
7 €/m²
80 m²
·
2/2 sprat
Niš
›
Staro Groblje
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
52.500 €
2.100 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
·
5/5 sprat
Niš
›
Staro groblje
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
105.000 €
1.694 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
5/5 sprat
Niš
›
Staro groblje
Pogledaj oglas →
4
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
360 €
4 €/m²
Trosoban
·
100 m²
·
1/1 sprat
Niš
›
Staro groblje
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
4zida
850 €
7 €/m²
120 m²
·
Suteren
Niš
›
Staro Groblje
2min
1min
2min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
360.000 €
1.029 €/m²
Četvorosoban
·
350 m²
Niš
›
Staro Groblje
4min
2min
4min
24min
Pogledaj oglas →
591
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
591 €/m²
Trosoban
·
88 m²
Niš
›
Staro Groblje
Pogledaj oglas →
1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
310.000 €
1.033 €/m²
10 soba
·
300 m²
Niš
›
Staro Groblje
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
143.350 €
1.792 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
·
2/3 sprat
Niš
›
Staro Groblje
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
148.499 €
2.062 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
4/6 sprat
Niš
›
Staro Groblje
5min
3min
4min
22min
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.280 €
1.981 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Staro Groblje
4min
4min
5min
19min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
2.297 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Staro Groblje
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
230 €
7 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
4/3 sprat
Niš
›
Staro groblje
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
8 €/m²
Jednosoban
·
31 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Staro Groblje
4min
2min
1min
21min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam