Pronađeno
12
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.8k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
136.300 €
2.840 €/m²
Jednosoban
·
48 m²
·
7/8 sprat
Niš
›
Škola
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
350 €
6 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
2/6 sprat
Niš
›
Škola
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
2.5k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
142.590 €
2.458 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
4/5 sprat
Niš
›
Škola
2min
3min
2min
8min
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
52 m²
·
1/15 sprat
Niš
›
Škola
Pogledaj oglas →
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
6 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
4/6 sprat
Niš
›
Škola
2min
2min
2min
14min
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
600 €
7 €/m²
Trosoban
·
87 m²
·
3. sprat
Niš
›
Škola
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
5/9 sprat
Niš
›
Škola
2min
1min
1min
15min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
122.380 €
2.448 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
4/5 sprat
Niš
›
Škola
2min
3min
2min
8min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.470 €
2.452 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
2/3 sprat
Niš
›
Škola
2min
3min
2min
8min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
157.885 €
2.356 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
2/8 sprat
Niš
›
Škola
2min
2min
2min
14min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
219.200 €
2.237 €/m²
Trosoban
·
98 m²
·
4/8 sprat
Niš
›
Škola
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.300 €
2.376 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
·
1/8 sprat
Niš
›
Škola
2min
2min
2min
14min