Pronađeno
15
oglasa
Sačuvaj pretragu
767
/
796
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.000 €
767 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Niš
›
Prosek
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
825
/
796
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.500 €
825 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
Niš
›
Prosek
7min
36min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
314 €/m²
10 soba
·
350 m²
Niš
›
Prosek
7min
33min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
335.000 €
447 €/m²
750 m²
·
2/3 sprat
Niš
›
Prosek
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
299.000 €
399 €/m²
750 m²
·
Suteren
Niš
›
Prosek
Pogledaj oglas →
571
/
796
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
120.000 €
571 €/m²
Četvorosoban
·
210 m²
Niš
›
Prosek
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
1k
/
796
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
45.000 €
1.000 €/m²
Jednosoban
·
45 m²
Niš
›
Prosek
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
15.000 €
9 €/m²
Četvorosoban
·
1601 m²
Niš
›
Prosek
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
5.000 €
4 €/m²
Četvorosoban
·
1136 m²
Niš
›
Prosek
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
19.000 €
10 €/m²
Četvorosoban
·
1900 m²
Niš
›
Prosek
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
17.310 €
14 €/m²
Četvorosoban
·
1282 m²
Niš
›
Prosek
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
20.000 €
21 €/m²
Četvorosoban
·
944 m²
Niš
›
Prosek
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
31.500 €
50 €/m²
Četvorosoban
·
631 m²
Niš
›
Prosek
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
17.000 €
57 €/m²
Četvorosoban
·
300 m²
Niš
›
Prosek
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
700 €
9 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
1/13 sprat
Niš
›
Prosek
Pogledaj na:
nekretnine
halooglasi
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam