Pronađeno
10
4zida
460.000 €
767 €/m²
10 soba
·
600 m²
Niš
›
Pantelejska Crkva
5min
1min
5min
29min
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
7 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
2/3 sprat
Niš
›
Pantelejska Crkva
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
8 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Pantelejska Crkva
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
2.119 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
9/10 sprat
Niš
›
Pantelejska Crkva
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.000 €
2.186 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Pantelejska Crkva
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
2.051 €/m²
Trosoban
·
78 m²
Niš
›
Pantelejska Crkva
Pogledaj oglas →
5
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
5 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
Niš
›
Pantelejska Crkva
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
104.800 €
1.807 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Pantelejska Crkva
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Pantelejska Crkva
Pogledaj oglas →
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
6 €/m²
Dvoiposoban
·
72 m²
·
2/3 sprat
Niš
›
Pantelejska Crkva