Pronađeno
15
4zida
450.000 €
978 €/m²
460 m²
nekretnine
260.000 €
1.300 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
·
2/2 sprat
Niš
›
Njegoševa
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.326 €
2.104 €/m²
Dvoiposoban
·
61 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Njegoševa
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.187 €
2.025 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Njegoševa
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.400 €
2.063 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Njegoševa
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
104.123 €
2.125 €/m²
Dvoiposoban
·
49 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Njegoševa
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.210 €
2.061 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
1/15 sprat
Niš
›
Njegoševa
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.655 €
2.054 €/m²
Dvoiposoban
·
49 m²
·
2/3 sprat
Niš
›
Njegoševa
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.000 €
1.133 €/m²
60 m²
·
Suteren
Niš
›
Njegoševa
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
198.000 €
3.536 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
1. sprat
Niš
›
Njegoševa
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.825 €
2.068 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
3/3 sprat
Niš
›
Njegoševa
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
93.890 €
2.086 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
1/5 sprat
Niš
›
Njegoševa
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
225 €
9 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Njegoševa
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
9.000 €
18 €/m²
Četvorosoban
·
506 m²
Niš
›
Njegoševa
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
21.600 €
9 €/m²
Četvorosoban
·
2500 m²
Niš
›
Njegoševa