Pronađeno
9
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
92.630 €
1.860 €/m²
Jednoiposoban
·
49.8 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Mokranjčeva
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
124.850 €
1.900 €/m²
Trosoban
·
65.71 m²
·
3/6 sprat
Niš
›
Mokranjčeva
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
90.000 €
1.731 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
5/5 sprat
Niš
›
Mokranjčeva
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
89.720 €
1.900 €/m²
Jednoiposoban
·
47.22 m²
·
1/5 sprat
Niš
›
Mokranjčeva
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
88.960 €
1.900 €/m²
Jednoiposoban
·
46.82 m²
·
5/5 sprat
Niš
›
Mokranjčeva
Pogledaj oglas →
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
8 €/m²
Dvosoban
·
49.83 m²
·
4/5 sprat
Niš
›
Mokranjčeva
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
Niš
›
Mokranjčeva
Pogledaj oglas →
3
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200 €
3 €/m²
Dvosoban
·
79 m²
Niš
›
Mokranjčeva
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
71.250 €
1.900 €/m²
Jednoiposoban
·
37.5 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Mokranjčeva