Pronađeno
96
oglasa
Sačuvaj pretragu
5
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
400 €
5 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
4/6 sprat
Niš
›
Marger
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260.000 €
3.662 €/m²
71 m²
·
3/2 sprat
Niš
›
Marger
1min
2min
2min
14min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
187.000 €
2.367 €/m²
Troiposoban
·
79 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Marger
2min
2min
2min
14min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.000 €
2.342 €/m²
Troiposoban
·
79 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Marger
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
189.000 €
1.989 €/m²
Trosoban
·
95 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Marger
2min
3min
3min
16min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
181.699 €
2.300 €/m²
Troiposoban
·
79 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Marger
2min
5min
2min
18min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.826 €
1.800 €/m²
Jednoiposoban
·
66 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Marger
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.678 €
1.755 €/m²
Dvoiposoban
·
83 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Marger
2min
2min
2min
14min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.202 €
1.778 €/m²
Troiposoban
·
107 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Marger
2min
2min
2min
14min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.000 €
2.360 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
1/3 sprat
Niš
›
Marger
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
1.789 €/m²
4.5 soba
·
95 m²
·
5/15 sprat
Niš
›
Marger
7min
6min
6min
10min
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
400 €
8 €/m²
Jednosoban
·
48 m²
·
2/6 sprat
Niš
›
Marger
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
250 €
7 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
·
5/5 sprat
Niš
›
Marger
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
340 €
8 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Marger
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
390 €
7 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
3/8 sprat
Niš
›
Marger
Pogledaj oglas →
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
490 €
6 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
5. sprat
Niš
›
Marger
Pogledaj na:
nekretnine
halooglasi
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
500 €
7 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
2/6 sprat
Niš
›
Marger
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
7.500 €
11 €/m²
Petosoban
·
670 m²
Niš
›
Marger
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
600 €
6 €/m²
Trosoban
·
95 m²
·
5/14 sprat
Niš
›
Marger
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
450 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
1/1 sprat
Niš
›
Marger
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 5
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam