Pronađeno
8
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.7k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
110.200 €
1.749 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
2/8 sprat
Niš
›
Knjazevacka
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
92.500 €
1.745 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
·
2. sprat
Niš
›
Knjaževačka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
51 m²
·
4/8 sprat
Niš
›
Knjaževačka
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
125.000 €
1.866 €/m²
Dvosoban
·
67 m²
·
5/5 sprat
Niš
›
Knjaževačka
Pogledaj oglas →
3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
118.000 €
2.950 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
2/2 sprat
Niš
›
Knjaževačka
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
116.550 €
1.850 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
3/6 sprat
Niš
›
Knjaževačka
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
153.700 €
1.852 €/m²
Troiposoban
·
83 m²
·
4/6 sprat
Niš
›
Knjaževačka
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
91.200 €
1.900 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
5/6 sprat
Niš
›
Knjaževačka