Pronađeno
84
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.450 €
1.791 €/m²
Jednosoban
·
41 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Donja Vrežina
5min
4min
11min
31min
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
7 €/m²
Dvoiposoban
·
68 m²
·
1/2 sprat
Niš
›
Donja Vrežina
5min
4min
7min
30min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
114.870 €
1.795 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Donja Vrežina
6min
5min
13min
33min
Pogledaj oglas →
1k
/
882
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260.000 €
1.000 €/m²
8 soba
·
260 m²
Niš
›
Donja Vrežina
8min
2min
10min
40min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 5
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam