Pronađeno
84
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
91.963 €
1.803 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
3/3 sprat
Niš
›
Donja Vrežina
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.287 €
1.811 €/m²
Četvorosoban
·
46 m²
·
Suteren
Niš
›
Donja Vrežina
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.660 €
1.829 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Donja Vrežina
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.900 €
1.824 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Donja Vrežina
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.860 €
1.830 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Donja Vrežina
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
84.000 €
1.826 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Donja Vrežina
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
1.800 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Donja Vrežina
6min
4min
8min
39min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.000 €
1.800 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Donja Vrežina
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.700 €
1.826 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Donja Vrežina
6min
4min
8min
39min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.600 €
1.800 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Donja Vrežina
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.500 €
1.862 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
1/3 sprat
Niš
›
Donja Vrežina
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.860 €
1.686 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
2/6 sprat
Niš
›
Donja Vrežina
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.630 €
1.816 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
Suteren
Niš
›
Donja Vrežina
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
91.962 €
1.803 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
1/3 sprat
Niš
›
Donja Vrežina
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
124.578 €
1.805 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
1/3 sprat
Niš
›
Donja Vrežina
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.286 €
1.811 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
1/3 sprat
Niš
›
Donja Vrežina
Pogledaj oglas →
2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
81.927 €
1.998 €/m²
Jednosoban
·
41 m²
·
1/6 sprat
Niš
›
Donja Vrežina
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
124.580 €
1.806 €/m²
Dvoiposoban
·
69 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Donja Vrežina
5min
7min
7min
22min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.500 €
1.716 €/m²
Garsonjera
·
37 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Donja Vrežina
4min
4min
6min
31min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
148.500 €
1.650 €/m²
Troiposoban
·
90 m²
·
2/3 sprat
Niš
›
Donja Vrežina
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 5
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam