Pronađeno
86
oglasa
Sačuvaj pretragu
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
750 €
5 €/m²
Petosoban
·
150 m²
Niš
›
Crveni Krst
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
775.000 €
1.126 €/m²
Četvorosoban
·
688 m²
nekretnine
339.000 €
1.173 €/m²
289 m²
nekretnine
721.000 €
481 €/m²
Četvorosoban
·
1500 m²
·
Suteren
Niš
›
Crveni Krst
4min
3min
4min
28min
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
80 €
7 €/m²
11 m²
Niš
›
Crveni Krst
Pogledaj na:
nekretnine
halooglasi
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
5 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Crveni Krst
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 5
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam