Pronađeno
86
oglasa
Sačuvaj pretragu
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
61.000 €
1.968 €/m²
Jednoiposoban
·
31 m²
·
1/3 sprat
Niš
›
Crveni Krst
5min
4min
4min
28min
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.430 €
1.986 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
Suteren
Niš
›
Crveni Krst
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
153.000 €
1.500 €/m²
Četvorosoban
·
102 m²
·
2/2 sprat
Niš
›
Crveni Krst
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
163.200 €
1.600 €/m²
Četvorosoban
·
102 m²
·
1/2 sprat
Niš
›
Crveni Krst
5min
4min
4min
28min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
1.591 €/m²
Troiposoban
·
88 m²
·
2/10 sprat
Niš
›
Crveni Krst
3min
1min
1min
15min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
2.500 €/m²
Dvoiposoban
·
48 m²
·
2/7 sprat
Niš
›
Crveni Krst
2min
1min
1min
15min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.100 €
2.370 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
Suteren
Niš
›
Crveni Krst
5min
4min
4min
28min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
157.830 €
2.466 €/m²
Dvoiposoban
·
64 m²
·
5/5 sprat
Niš
›
Crveni Krst
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.750 €
2.528 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
5/5 sprat
Niš
›
Crveni Krst
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
205.500 €
2.309 €/m²
Trosoban
·
89 m²
·
1/5 sprat
Niš
›
Crveni Krst
5min
4min
4min
28min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.100 €
2.369 €/m²
Trosoban
·
87 m²
·
3/5 sprat
Niš
›
Crveni Krst
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.534 €/m²
Četvorosoban
·
88 m²
·
2/3 sprat
Niš
›
Crveni Krst
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400.000 €
2.424 €/m²
165 m²
·
Suteren
Niš
›
Crveni Krst
2min
1min
1min
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
489.000 €
1.482 €/m²
330 m²
·
Suteren
Niš
›
Crveni Krst
Pogledaj oglas →
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
8 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
14/14 sprat
Niš
›
Crveni Krst
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
93.000 €
1.120 €/m²
Trosoban
·
83 m²
Niš
›
Crveni Krst
Pogledaj na:
nekretnine
halooglasi
3.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
199.999 €
3.226 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
·
2/3 sprat
Niš
›
Crveni Krst
Pogledaj oglas →
1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
73.000 €
1.043 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
Niš
›
Crveni Krst
Pogledaj oglas →
250
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
50.500 €
250 €/m²
Petosoban
·
202 m²
Niš
›
Crveni Krst
Pogledaj oglas →
764
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
165.000 €
764 €/m²
Četvorosoban
·
216 m²
Niš
›
Crveni Krst
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
← Prethodna
Strana 3 od 5
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam