Pronađeno
53
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
2.067 €/m²
10 soba
·
75 m²
Niš
›
Čalije
5min
4min
5min
38min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
1.500 €/m²
300 m²
Niš
›
Čalije
5min
4min
2min
40min
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.600 €
2.050 €/m²
Dvoiposoban
·
72 m²
·
1/5 sprat
Niš
›
Čalije
5min
4min
2min
40min
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
161.250 €
2.041 €/m²
Troiposoban
·
79 m²
·
3/8 sprat
Niš
›
Čalije
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.460 €
1.989 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
2/6 sprat
Niš
›
Čalije
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.050 €
2.065 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Čalije
4min
3min
3min
33min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.100 €
2.087 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Čalije
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
91.400 €
2.077 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Čalije
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.200 €
1.503 €/m²
Jednoiposoban
·
72 m²
·
5/1 sprat
Niš
›
Čalije
6min
5min
4min
39min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.625 €/m²
Dvoiposoban
·
80 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Čalije
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
124.000 €
1.938 €/m²
Dvoiposoban
·
64 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Čalije
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.400 €
1.992 €/m²
Dvoiposoban
·
74 m²
·
1/14 sprat
Niš
›
Čalije
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.500 €
1.992 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Čalije
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
2.093 €/m²
Četvorosoban
·
86 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Čalije
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.450 €
1.950 €/m²
Dvoiposoban
·
51 m²
·
1/5 sprat
Niš
›
Čalije
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
124.800 €
1.950 €/m²
Dvoiposoban
·
64 m²
·
1/5 sprat
Niš
›
Čalije
5min
3min
4min
35min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.700 €
1.935 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
1/5 sprat
Niš
›
Čalije
5min
3min
3min
35min
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.500 €
1.993 €/m²
Dvoiposoban
·
67 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Čalije
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.250 €
2.050 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
1/5 sprat
Niš
›
Čalije
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.200 €
2.026 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Čalije
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 3
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam