Pronađeno
198
oglasa
Sačuvaj pretragu
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
500 €
10 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
2/5 sprat
Niš
›
Čair
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
277.600 €
2.119 €/m²
131 m²
·
Suteren
Niš
›
Čair
4min
6min
5min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
1.894 €/m²
66 m²
·
Suteren
Niš
›
Čair
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
550 €
8 €/m²
Dvosoban
·
66 m²
·
3. sprat
Niš
›
Čair
Pogledaj na:
nekretnine
halooglasi
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
500 €
10 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
4/5 sprat
Niš
›
Čair
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
11
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
450 €
11 €/m²
Jednosoban
·
42 m²
·
4/6 sprat
Niš
›
Čair
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
680 €
9 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
5. sprat
Niš
›
Čair
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
2.3k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.400 €
2.289 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
13/13 sprat
Niš
›
Čair
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
199.000 €
2.398 €/m²
Četvorosoban
·
83 m²
·
3/5 sprat
Niš
›
Čair
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.6k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
183.712 €
2.552 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Čair
3min
5min
2min
1min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
2.500 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Čair
3min
5min
2min
1min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
204.900 €
2.469 €/m²
Četvorosoban
·
83 m²
·
3/5 sprat
Niš
›
Čair
Pogledaj na:
4zida
nadjidom
2k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
161.000 €
1.963 €/m²
Trosoban
·
82 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Čair
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
158.400 €
1.600 €/m²
Četvorosoban
·
99 m²
·
1/6 sprat
Niš
›
Čair
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
276.000 €
1.944 €/m²
Troiposoban
·
142 m²
·
2. sprat
Niš
›
Čair
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
295.000 €
2.077 €/m²
Četvorosoban
·
142 m²
·
2/3 sprat
Niš
›
Čair
1min
8min
2min
6min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.350 €
2.530 €/m²
Dvoiposoban
·
61 m²
·
1/3 sprat
Niš
›
Čair
3min
5min
2min
1min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
2.500 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
Suteren
Niš
›
Čair
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
2.500 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
Suteren
Niš
›
Čair
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.280 €
2.902 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
4/5 sprat
Niš
›
Čair
3min
5min
1min
1min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 10
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam