Pronađeno
25
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
50 €
7 €/m²
7 m²
Niš
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
500 €
9 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
2/12 sprat
Niš
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
12
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
400 €
12 €/m²
Garsonjera
·
34 m²
·
2/13 sprat
Niš
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
230 €
18 €/m²
13 m²
Niš
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
250 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
32 m²
·
5/10 sprat
Niš
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
220 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
5/10 sprat
Niš
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
280 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
33 m²
·
1/2 sprat
Niš
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
400 €
5 €/m²
88 m²
·
5/6 sprat
Niš
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
250 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
1/9 sprat
Niš
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
230 €
8 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
2/10 sprat
Niš
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
450 €
8 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
Niš
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
550 €
9 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
2/13 sprat
Niš
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
850
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
170.000 €
850 €/m²
4.5 soba
·
200 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
120.000 €
1.739 €/m²
Dvoiposoban
·
69 m²
Niš
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
3k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
240.000 €
2.963 €/m²
Trosoban
·
81 m²
·
5/7 sprat
Niš
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
200.000 €
1.802 €/m²
Petosoban
·
111 m²
Niš
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
72.000 €
2.057 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
5/10 sprat
Niš
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
149.500 €
2.373 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
5/12 sprat
Niš
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
123.500 €
2.167 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
1/5 sprat
Niš
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
155.000 €
2.246 €/m²
Dvoiposoban
·
69 m²
·
5/9 sprat
Niš
›
Bulevar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam