Pronađeno
33
4zida
3.000 €
3 €/m²
1200 m²
·
Suteren
Niš
›
Bubanj
1min
3min
1min
19min
Pogledaj oglas →
4
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
4 €/m²
10 soba
·
90 m²
·
5/7 sprat
Niš
›
Bubanj
8min
32min
49min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
3 €/m²
100 m²
Niš
›
Bubanj
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
370 €
7 €/m²
50 m²
·
4. sprat
Niš
›
Bubanj
5min
2min
1min
20min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.000 €
5 €/m²
600 m²
·
Suteren
Niš
›
Bubanj
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
1.138 €/m²
Četvorosoban
·
145 m²
·
1/2 sprat
Niš
›
Bubanj
7min
8min
6min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
420.000 €
944 €/m²
10 soba
·
445 m²
Niš
›
Bubanj
11min
32min
49min
Pogledaj oglas →
600
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
15.000 €
600 €/m²
10 soba
·
25 m²
Niš
›
Bubanj
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.063 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
Niš
›
Bubanj
5min
3min
1min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
394.000 €
887 €/m²
Petosoban
·
444 m²
Niš
›
Bubanj
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.500 €
1.350 €/m²
50 m²
·
7/4 sprat
Niš
›
Bubanj
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80 €
7 €/m²
12 m²
Niš
›
Bubanj
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
96.000 €
1.600 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
1/7 sprat
Niš
›
Bubanj
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
1.375 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
·
2/3 sprat
Niš
›
Bubanj
Pogledaj oglas →
6
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
Suteren
Niš
›
Bubanj
4min
1min
10min
22min
Pogledaj oglas →
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
490 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
2/8 sprat
Niš
›
Bubanj
8min
32min
49min
Pogledaj oglas →
6
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
370 €
6 €/m²
Četvorosoban
·
65 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Bubanj
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
9 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
2/3 sprat
Niš
›
Bubanj
Pogledaj oglas →
11
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
2/5 sprat
Niš
›
Bubanj
Pogledaj oglas →
6
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
Suteren
Niš
›
Bubanj
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam