Pronađeno
11
4zida
3.150 €
7 €/m²
450 m²
4zida
690.000 €
1.533 €/m²
450 m²
·
Suteren
Niš
›
Beverli Hils
Pogledaj oglas →
2.7k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700.000 €
2.662 €/m²
263 m²
Niš
›
Beverli Hils
Pogledaj oglas →
7
/
4
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
49 m²
·
1/3 sprat
Niš
›
Beverli Hils
Pogledaj oglas →
10
/
4
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
300 €
10 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
6/5 sprat
Niš
›
Beverli hils
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
240 €
6 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
Niš
›
Beverli Hils
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
750.000 €
1.500 €/m²
Petosoban
·
500 m²
Niš
›
Beverli Hils
Pogledaj oglas →
2k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
515.000 €
1.966 €/m²
Petosoban
·
262 m²
Niš
›
Beverli Hils
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
195.000 €
2.031 €/m²
Trosoban
·
96 m²
·
1/2 sprat
Niš
›
Beverli hils
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.000 €
3 €/m²
Petosoban
·
363 m²
·
1. sprat
Niš
›
Beverli hils
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.500 €
4 €/m²
10 soba
·
400 m²
Niš
›
Beverli hils
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam