Pronađeno
42
4zida
186.000 €
372 €/m²
Četvorosoban
·
500 m²
Merošina
›
Lepaja
9min
16min
17min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
186.000 €
413 €/m²
6 soba
·
450 m²
Merošina
›
Batušinac
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.500 €
459 €/m²
Četvorosoban
·
230 m²
Merošina
›
Mramorsko Brdo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
267 €/m²
580 m²
Merošina
›
Mramorsko Brdo
Pogledaj oglas →
233
/
551
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
20.000 €
233 €/m²
Četvorosoban
·
86 m²
Merošina
›
Centar
10min
35min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270.000 €
857 €/m²
Četvorosoban
·
315 m²
Merošina
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500.000 €
1.534 €/m²
326 m²
·
Suteren
Merošina
›
Lepaja
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290.000 €
407 €/m²
713 m²
·
Suteren
Merošina
›
Centar
5min
5min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
415.000 €
591 €/m²
702 m²
·
Suteren
Merošina
›
Centar
23min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
4.500 €
3 €/m²
1500 m²
·
Suteren
Merošina
›
Aleksandrovo
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
4 €/m²
450 m²
·
Suteren
Merošina
›
Rožina
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
5 €/m²
330 m²
·
Suteren
Merošina
›
Oblačinsko Jezero
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
6 €/m²
80 m²
·
Suteren
Merošina
›
Mramorsko Brdo
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.400 €
2 €/m²
713 m²
·
Suteren
Merošina
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.300 €
2 €/m²
770 m²
4zida
35.450 €
3 €/m²
11817 m²
·
Suteren
Merošina
›
Mramorsko Brdo
Pogledaj oglas →
167
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
25.000 €
167 €/m²
Trosoban
·
150 m²
Merošina
›
Lepaja
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
260.000 €
1.300 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
Merošina
›
Lepaja
Pogledaj oglas →
761
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
105.000 €
761 €/m²
Četvorosoban
·
138 m²
Merošina
›
Lepaja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
389 €/m²
Trosoban
·
108 m²
Merošina
›
Oblačinsko Jezero
12min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 3
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam