Pronađeno
4
4zida
26.000 €
788 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
·
Suteren
Mali Zvornik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
29.000 €
879 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
Mali Zvornik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
372 €/m²
Četvorosoban
·
180 m²
Mali Zvornik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
367 €/m²
Petosoban
·
327 m²
Mali Zvornik
›
Širi centar