Pronađeno
27
4zida
41.200 €
358 €/m²
Trosoban
·
115 m²
·
Suteren
Mali Iđoš
›
Širi centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
600 €/m²
200 m²
Mali Iđoš
›
Feketić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
125 €/m²
1200 m²
Mali Iđoš
›
Lovćenac
2min
3min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.000 €
142 €/m²
900 m²
Mali Iđoš
2min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
45.000 €
455 €/m²
Četvorosoban
·
99 m²
Mali Iđoš
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
500 €/m²
200 m²
·
Prizemlje
Mali Iđoš
›
Feketić
7min
40min
40min
Pogledaj oglas →
377
/
273
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
377 €/m²
Četvorosoban
·
138 m²
Mali Iđoš
›
Lovćenac
6min
5min
8min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam