Pronađeno
5
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80.000 €
909 €/m²
88 m²
Majdanpek
›
Donji Milanovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
27.000 €
318 €/m²
Jednosoban
·
85 m²
Majdanpek
›
Donji Milanovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
270.000 €
3.857 €/m²
Jednosoban
·
70 m²
Majdanpek
›
Donji Milanovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
78.900 €
1.066 €/m²
Dvoiposoban
·
74 m²
·
6/9 sprat
Majdanpek
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.000 €
750 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
2/4 sprat
Majdanpek