Pronađeno
151
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
199.000 €
398 €/m²
500 m²
Loznica
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.350 €
1.150 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
2/2 sprat
Loznica
›
Klupci
7min
22min
36min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
1.396 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/2 sprat
Loznica
2min
1min
2min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.500 €
1.250 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
4/5 sprat
Loznica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
14 €/m²
14 m²
·
Suteren
Loznica
1min
1min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200 €
5 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
2/6 sprat
Loznica
›
Banja Koviljača
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
299 €
6 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
3/5 sprat
Loznica
›
Banja Koviljača
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
5/7 sprat
Loznica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
1.383 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
3/5 sprat
Loznica
3min
3min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
86.000 €
1.284 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
5/5 sprat
Loznica
2min
3min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
1.397 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
3/5 sprat
Loznica
3min
3min
19min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 8 od 8
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam