Pronađeno
151
4zida
189.750 €
2.750 €/m²
69 m²
Loznica
›
Loznica - Centar
4min
2min
4min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
44.000 €
1.294 €/m²
34 m²
4zida
56.400 €
1.200 €/m²
47 m²
Loznica
›
Loznica - Centar
4min
3min
5min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
565 €/m²
239 m²
Loznica
›
Loznica - Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
198.000 €
753 €/m²
263 m²
Loznica
›
Loznica - Centar
4min
3min
5min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
124.800 €
1.300 €/m²
96 m²
·
Suteren
Loznica
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
51.000 €
1.500 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
Loznica
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
7 €/m²
30 m²
·
Suteren
Loznica
›
Loznica - Centar
5min
6min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.100 €
10 €/m²
217 m²
Loznica
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180 €
7 €/m²
25 m²
Loznica
›
Loznica - Centar
5min
4min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
650 €
5 €/m²
140 m²
Loznica
4min
3min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
6 €/m²
180 m²
4zida
150 €
6 €/m²
24 m²
Loznica
›
Loznica - Centar
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
6 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
Loznica
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.000 €
1.042 €/m²
Četvorosoban
·
72 m²
Loznica
›
Draginac
Pogledaj oglas →
750
/
750
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.000 €
750 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
Loznica
›
Banja Koviljača
Pogledaj oglas →
902
/
788
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
220.000 €
902 €/m²
Petosoban
·
244 m²
Loznica
›
Centar
Pogledaj oglas →
846
/
750
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
846 €/m²
Trosoban
·
130 m²
Loznica
›
Banja Koviljača
3min
3min
17min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
53.000 €
1.359 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
3/3 sprat
Loznica
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
199.000 €
398 €/m²
Petosoban
·
500 m²
Loznica
›
Banja Koviljača
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 8
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam