Pronađeno
32
4zida
44.000 €
1.294 €/m²
34 m²
·
Suteren
Loznica
›
Banja Koviljača
Pogledaj oglas →
750
/
750
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.000 €
750 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
Loznica
›
Banja Koviljača
Pogledaj oglas →
846
/
750
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
846 €/m²
Trosoban
·
130 m²
Loznica
›
Banja Koviljača
3min
3min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
199.000 €
398 €/m²
Petosoban
·
500 m²
Loznica
›
Banja Koviljača
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
1.515 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
·
3/4 sprat
Loznica
›
Banja Koviljača
Pogledaj oglas →
536
/
750
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
536 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
Loznica
›
Banja Koviljača
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.000 €
1.703 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
Loznica
›
Banja Koviljača
4min
3min
Pogledaj oglas →
446
/
750
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
70.000 €
446 €/m²
Petosoban
·
157 m²
Loznica
›
Banja Koviljača
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
630 €/m²
476 m²
·
Suteren
Loznica
›
Banja Koviljača
8min
1min
Pogledaj oglas →
2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
2.000 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
1/4 sprat
Loznica
›
Banja Koviljača
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200 €
5 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
2/6 sprat
Loznica
›
Banja Koviljača
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
299 €
6 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
3/5 sprat
Loznica
›
Banja Koviljača
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam