Pronađeno
13
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.500 €
1.700 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
2/2 sprat
Ljubovija
›
Gornja Trešnjica
7min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.800 €
1.700 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
Prizemlje
Ljubovija
›
Gornja Trešnjica
7min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.800 €
1.800 €/m²
Garsonjera
·
16 m²
·
Prizemlje
Ljubovija
›
Gornja Trešnjica
7min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.500 €
1.700 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
4zida
180.000 €
1.500 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
Ljubovija
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.000 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
Ljubovija
3min
11min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
57.000 €
950 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
4/4 sprat
Ljubovija
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
129.000 €
1.613 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
Ljubovija
›
Drlače
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
150.000 €
1.000 €/m²
4.5 soba
·
150 m²
Ljubovija
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
67.000 €
670 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Ljubovija
›
Vrhpolje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
71.200 €
800 €/m²
Trosoban
·
89 m²
·
2/4 sprat
Ljubovija
›
Centar
4min
5min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
4.000 €
63 €/m²
64 m²
Ljubovija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
121.000 €
1.235 €/m²
Četvorosoban
·
98 m²
·
Suteren
Ljubovija
Pogledaj na:
nekretnine