Pronađeno
17
4zida
75.000 €
157 €/m²
6 soba
·
479 m²
Ljig
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
568 €/m²
Petosoban
·
220 m²
Ljig
›
Šutci
4min
13min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
teofilnekretnine.com
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.000 €
683 €/m²
101 m²
·
Suteren
Ljig
›
Ba
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
625 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Ljig
›
Šutci
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
136 €/m²
Petosoban
·
550 m²
Ljig
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
1.500 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
Ljig
›
Jajčić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
340 €/m²
Jednosoban
·
353 m²
Ljig
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
420.000 €
1.556 €/m²
Petosoban
·
270 m²
Ljig
›
Ba
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
37.000 €
529 €/m²
Trosoban
·
70 m²
Ljig
›
Ivanovci
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
740.000 €
925 €/m²
800 m²
Ljig
›
Rajac
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
99.000 €
1.414 €/m²
Trosoban
·
70 m²
Ljig
›
Kalanjevci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
150.000 €
1.128 €/m²
Petosoban
·
133 m²
Ljig
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
195.000 €
1.625 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
Ljig
›
Rajac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
49.000 €
490 €/m²
Dvosoban
·
100 m²
Ljig
›
Donji Banjani
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
26.000 €
650 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
Ljig
›
Belanovica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
155.000 €
1.890 €/m²
Petosoban
·
82 m²
Ljig
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
teofilnekretnine.com
85.000 €
177 €/m²
6 soba
·
479 m²
Ljig