Pronađeno
191
4zida
189.000 €
768 €/m²
246 m²
·
Suteren
Leskovac
›
Rupe
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
650.000 €
3.125 €/m²
208 m²
Leskovac
›
Podrum
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
264.000 €
3.000 €/m²
88 m²
4zida
40.000 €
111 €/m²
360 m²
Leskovac
›
Donja Jajina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
593 €/m²
270 m²
·
2/2 sprat
Leskovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
365.000 €
4.803 €/m²
76 m²
·
Suteren
Leskovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550.000 €
2.500 €/m²
220 m²
·
Suteren
Leskovac
4min
1min
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
733 €/m²
300 m²
·
Suteren
Leskovac
›
Centar
2min
8min
2min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
1.667 €/m²
102 m²
Leskovac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
2.500 €/m²
140 m²
4zida
1.150.000 €
256 €/m²
4500 m²
Leskovac
›
Belanovce
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700.000 €
3.043 €/m²
230 m²
Leskovac
›
Centar
1min
2min
1min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.000 €
360 €/m²
200 m²
·
Suteren
Leskovac
›
Centar
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
260 €
6 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
3/4 sprat
Leskovac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
5 €/m²
400 m²
·
Suteren
Leskovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.500 €
4 €/m²
812 m²
Leskovac
›
Podrum
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
3 €/m²
650 m²
4zida
350 €
13 €/m²
28 m²
Leskovac
›
Centar
3min
3min
3min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
5 €/m²
200 m²
4zida
130 €
8 €/m²
16 m²
·
Suteren
Leskovac
4min
1min
2min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 10
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam