Pronađeno
191
4zida
65.000 €
684 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
Leskovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
500 €/m²
Petosoban
·
150 m²
Leskovac
2min
5min
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
571 €/m²
Trosoban
·
70 m²
Leskovac
5min
2min
5min
Pogledaj oglas →
500
/
818
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
500 €/m²
Petosoban
·
160 m²
Leskovac
›
Centar
Pogledaj oglas →
392
/
488
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
392 €/m²
Petosoban
·
153 m²
Leskovac
›
Hisar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.000 €
446 €/m²
Petosoban
·
184 m²
Leskovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
500 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
Leskovac
›
Stupnica
6min
31min
Pogledaj oglas →
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
8 €/m²
Jednosoban
·
46 m²
Leskovac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
4 €/m²
Troiposoban
·
79 m²
·
2/4 sprat
Leskovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270 €
5 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
Leskovac
›
Dubočica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
4 €/m²
Trosoban
·
70 m²
Leskovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180 €
11 €/m²
Garsonjera
·
17 m²
·
Suteren
Leskovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
340 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
3/6 sprat
Leskovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
6 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
Prizemlje
Leskovac
›
Solidarnost
4min
2min
19min
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
5 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
3/6 sprat
Leskovac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270 €
6 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
Leskovac
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
5 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
5/5 sprat
Leskovac
›
Centar
2min
2min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
15.000 €
789 €/m²
19 m²
·
Suteren
Leskovac
›
Centar
7min
5min
1min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
27.000 €
931 €/m²
29 m²
Leskovac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
587 €/m²
766 m²
·
Suteren
Leskovac
›
Rade Žunić
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 10
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam