Pronađeno
191
4zida
82.000 €
369 €/m²
Petosoban
·
222 m²
Leskovac
4min
4min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
2.967 €/m²
Četvorosoban
·
30 m²
Leskovac
4min
6min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.000 €
644 €/m²
7 soba
·
87 m²
Leskovac
›
Bratmilovce
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
96.720 €
310 €/m²
Trosoban
·
312 m²
Leskovac
›
Hisar
5min
17min
11min
12min
Pogledaj oglas →
625
/
425
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
625 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Leskovac
›
Radničko Naselje
Pogledaj oglas →
488
/
425
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.000 €
488 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
Leskovac
›
Radničko Naselje
6min
18min
4min
20min
Pogledaj oglas →
488
/
488
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.000 €
488 €/m²
Četvorosoban
·
162 m²
Leskovac
›
Hisar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
26.000 €
200 €/m²
6 soba
·
130 m²
Leskovac
›
Čifluk Razgojnski
15min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
607 €/m²
6 soba
·
140 m²
Leskovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
897 €/m²
Četvorosoban
·
78 m²
Leskovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
304 €/m²
6 soba
·
560 m²
Leskovac
›
Ančiki
4min
5min
36min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
299.999 €
577 €/m²
7 soba
·
520 m²
Leskovac
›
Ohridsko Naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240.000 €
1.860 €/m²
12 soba
·
129 m²
Leskovac
›
Mala Kopašnica
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
431 €/m²
Dvosoban
·
116 m²
Leskovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
18.000 €
360 €/m²
Trosoban
·
50 m²
Leskovac
›
Orašac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.000 €
407 €/m²
8 soba
·
366 m²
Leskovac
›
Radničko Naselje
3min
18min
5min
21min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
178.000 €
2.119 €/m²
10 soba
·
84 m²
Leskovac
Pogledaj oglas →
412
/
425
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
412 €/m²
Petosoban
·
170 m²
Leskovac
›
Radničko Naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.000 €
1.222 €/m²
Trosoban
·
72 m²
Leskovac
›
Kumalak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
556 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
Leskovac
›
Gornje Stopanje
14min
44min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 10
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam