Pronađeno
49
oglasa
Sačuvaj pretragu
274
/
818
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
63.000 €
274 €/m²
Petosoban
·
230 m²
Leskovac
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
1k
/
818
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
300.000 €
1.000 €/m²
6 soba
·
300 m²
Leskovac
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
105.000 €
3.500 €/m²
Četvorosoban
·
30 m²
Leskovac
›
Centar
Pogledaj oglas →
500
/
818
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
100.000 €
500 €/m²
200 m²
Leskovac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
818
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
160.000 €
1.600 €/m²
Petosoban
·
100 m²
Leskovac
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
3.500 €
4 €/m²
812 m²
Leskovac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
818
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
1.264 €/m²
Četvorosoban
·
91 m²
Leskovac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.700 €
10 €/m²
260 m²
Leskovac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.880 €
11 €/m²
260 m²
Leskovac
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 3
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam