Pronađeno
49
oglasa
Sačuvaj pretragu
945
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
945 €/m²
Četvorosoban
·
127 m²
Leskovac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.056 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
2/2 sprat
Leskovac
›
Centar
1min
2min
4min
Pogledaj oglas →
971
/
818
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.000 €
971 €/m²
Trosoban
·
70 m²
Leskovac
›
Centar
4min
4min
10min
Pogledaj oglas →
868
/
818
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.000 €
868 €/m²
6 soba
·
106 m²
Leskovac
›
Centar
Pogledaj oglas →
705
/
818
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
43.000 €
705 €/m²
Četvorosoban
·
61 m²
Leskovac
›
Centar
1min
3min
11min
Pogledaj oglas →
818
/
818
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
818 €/m²
Trosoban
·
110 m²
Leskovac
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
750
/
818
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
750 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Leskovac
›
Centar
4min
7min
2min
9min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
789 €/m²
8 soba
·
380 m²
Leskovac
›
Centar
2min
2min
6min
Pogledaj oglas →
527
/
818
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.000 €
527 €/m²
150 m²
Leskovac
›
Centar
Pogledaj oglas →
500
/
818
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
500 €/m²
Petosoban
·
160 m²
Leskovac
›
Centar
Pogledaj oglas →
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
8 €/m²
Jednosoban
·
46 m²
Leskovac
›
Centar
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
5 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
3/6 sprat
Leskovac
›
Centar
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
5 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
5/5 sprat
Leskovac
›
Centar
2min
2min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
15.000 €
789 €/m²
19 m²
·
Suteren
Leskovac
›
Centar
7min
5min
1min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
27.000 €
931 €/m²
29 m²
Leskovac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
264.000 €
3.000 €/m²
88 m²
4zida
220.000 €
733 €/m²
300 m²
·
Suteren
Leskovac
›
Centar
2min
8min
2min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
1.667 €/m²
102 m²
Leskovac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
2.500 €/m²
140 m²
4zida
700.000 €
3.043 €/m²
230 m²
Leskovac
›
Centar
1min
2min
1min
5min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 3
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam