Pronađeno
6
4zida
45.000 €
489 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
Lebane
›
Goli Rid
11min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
525 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
Lebane
›
Veliko Vojlovce
8min
43min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.500 €
425 €/m²
Petosoban
·
140 m²
Lebane
›
Bošnjace
13min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
433 €/m²
8 soba
·
150 m²
Lebane
›
Ćenovac
10min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
19.000 €
112 €/m²
6 soba
·
170 m²
Lebane
›
Krivača
8min
37min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.300 €
2 €/m²
558 m²
·
Suteren
Lebane