Pronađeno
17
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
esbinekretnine.rs
169.000 €
949 €/m²
Petosoban
·
178 m²
Lajkovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
22.500 €
304 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
1/3 sprat
Lajkovac
›
Slovac
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
787 €/m²
Četvorosoban
·
75 m²
Lajkovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
688 €/m²
Četvorosoban
·
109 m²
Lajkovac
›
Ćelije
7min
35min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
843 €/m²
Petosoban
·
178 m²
Lajkovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
938 €/m²
Četvorosoban
·
160 m²
Lajkovac
5min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
733 €/m²
10 soba
·
300 m²
·
Prizemlje
Lajkovac
Pogledaj na:
4zida
openhouse.rs
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.000 €
412 €/m²
449 m²
·
Suteren
Lajkovac
›
Bogovađa
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
125 €/m²
600 m²
·
Suteren
Lajkovac
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
79.000 €
1.162 €/m²
Trosoban
·
68 m²
Lajkovac
›
Pepeljevac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
37.000 €
201 €/m²
Četvorosoban
·
184 m²
Lajkovac
›
Ćelije
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
365.000 €
811 €/m²
Petosoban
·
450 m²
Lajkovac
›
Vračević
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
49.000 €
408 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Lajkovac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
476 €/m²
Četvorosoban
·
124 m²
Lajkovac
›
Rubribreza
6min
26min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.000 €
278 €/m²
Trosoban
·
90 m²
Lajkovac
›
Bogovađa
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
337 €/m²
Dvosoban
·
83 m²
Lajkovac
›
Jabučje
7min
21min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
esbinekretnine.rs
29.000 €
264 €/m²
Četvorosoban
·
110 m²
Lajkovac